Ciąża to wyjątkowy okres w życiu każdej kobiety i warto zadbać, by pozostawił po sobie unikalną pamiątkę. Fotograficzna sesja ciążowa to idealny sposób na utrwalenie tych chwil, zatrzymanie w kadrze i wracanie, gdy tylko czas pozwoli.

Kiedy zrobić sesję ciążową?

Sesję ciążową najlepiej zaplanować na czas, gdy brzuszek jest wyraźnie zarysowany. Warto też wziąć pod uwagę porę roku, a nawet pogodę, jeśli marzy nam się sesja plenerowa. Co prawda nie wszystko da się zaplanować, szczególnie aurę, ale nietrudno ustalić, które godziny są najbardziej słoneczne lub kiedy panuje przyjemny chłód.

img_9598b0

 

Pamiątka na całe życie

Chociaż ciąża to zaledwie wstęp do macierzyństwa, kobiety chętnie wracają do tych wyjątkowych chwil. Warto zrobić sobie taką sesję, żeby po latach pokazać ją swojemu dziecku. To także dobry pomysł na prezent dla przyszłej mamy. Bon na sesję można wręczyć na przykład przy okazji baby shower. Przykładowo sesje ciążowe w Warszawie robione są w profesjonalnym studio, a ważność zaproszenia na sesję to aż 12 miesięcy. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie internetowej: www.izazborowska.com.

Sesja z partnerem

Na sesję ciążową warto zaprosić także ojca dziecka. Takie rodzinne fotografie mogą być początkiem nowego albumu, którego karty będą zapełniały się miesiąc po miesiącu, gdy maluch pojawi się na świecie. Nie ma nic piękniejszego niż rodzice oczekujący na swoje maleństwo. To także jedna z ostatnich chwil, gdy młodzi ludzie są tylko we dwoje. Przecież za kilka miesięcy wszystko się zmieni!

Poczuj się piękna w ciąży

Każda przyszła mama w obiektywie aparatu fotograficznego wygląda zjawiskowo. To wyjątkowe spojrzenie, półuśmiech, gdy kobieta głaszcze brzuch, nawiązując kontakt ze swoim nienarodzonym dzieckiem, uchwycone w kadrze dobitnie pokazują – jesteś wyjątkowa, jesteś piękna!

Ciąża wbrew pozorom nie trwa długo, sesję ciążową można zrobić tylko w ciągu kilkunastu tygodni. Zbyt długie zastanawianie się, czy warto, może sprawić, że najlepszy czas minie. Lepiej zaufać kobietom, które zrobiły sobie taką fotografię ciążową w Warszawie i nie tylko i są absolutnie przekonane, że przy drugiej ciąży postąpią tak samo.