Watercolor Happy Birthday Cute Cartoon Panda

Baby shower przywędrowało do Polski z krajów anglosaskich. Powoli ten zwyczaj opanowuje nasz kraj, choć wciąż wiele kobiet ma w tym temacie spore obiekcje. Jest to spowodowane strachem i wieloma zabobonami, które są w naszej kulturze głęboko zakorzenione. Boimy się cieszyć z cudu jakim jest dziecko, gdyż boimy się, że zapeszymy i stanie się coś złego.

 

Zatem powoli, krok po kroczku, wprowadzamy tę wesołą i miłą tradycję baby shower na polską ziemię, aby i nasze kobiety cieszyły się ze swojego odmiennego stanu i aby nauczyły się myśleć pozytywnie.

 

Baby shower to dość spore wyzwanie dla organizatorek i całe mnóstwo przygotowań. Bardzo ważną rolę w tym przyjęciu odgrywają ozdoby, które mają za zadanie wprowadzenie odpowiedniego klimatu, a także muszą pokazać wszystkim sąsiadom, że właśnie w tym domu oczekuje się przyjścia na świat dziecka.

Ozdoby, którymi będziemy tworzyć klimat, powinny być związane z tematyką dziecięcą. Zatem dobrym pomysłem jest udekorowanie domu kolorowymi balonami. Tam gdzie na świat przyjdzie dziewczynka warto rozwiesić balony i ozdoby w kolorze różowym, a tam gdzie chłopiec, dekoracje będą na niebiesko.

Na zewnątrz domu warto rozwiesić różne zabawki: lalki, misie, samochodziki a także ubranka dla dzieci i mnóstwo pieluszek wielorazowych na sznurkach. Będzie to wyglądać zabawnie i na pewno będzie zwracać uwagę wszystkich przechodniów. Do tego girlandy ze smoczków i kolorowych pampersów i ozdoby na baby shower mamy gotowe.