Przedłużanie włosów w salonie fryzjerskim to jedna z najlepszych metod uzyskania długich oraz zagęszczonych włosów. Dzięki profesjonalistom możemy uzyskać wymarzony efekt na naszej głowie, a tym samym mamy pewność, że zabieg zostanie perfekcyjnie wykonany. Warto również wybrać przedłużanie oraz zagęszczanie włosów właśnie w salonach fryzjerskich ze względu na bezpieczeństwo. Eksperymentując na własną rękę możemy czasem jeszcze bardziej pogorszyć jakość naszych włosów, a przedłużone piękne i lśniące włosy będą nadal tylko marzeniem. Na jakie zatem zabiegi przedłużania możemy natknąć się w profesjonalnych salonach fryzjerskich? My w dzisiejszym artykule przedstawimy Ci tylko 3 wybrane, które według nas są jedne z najlepszych na rynku.

Ultradźwięki

Do wykonania zabiegu fryzjer, wykorzystuje specjalne urządzenie, które jest odpowiedzialne za wytwarzanie właśnie fal energetycznych. Ta z nowocześniejszych sposobów przedłużania włosów na rynku zyskuje na coraz większej popularności, a jej efekty są rewelacyjne. Jest to zabieg bardzo bezpieczny, który nie uszkadza cebulek ani struktury naszych włosów. Jest to jeden z top zabiegów dla pań, które posiadają cienkie oraz zniszczone włosy. Fale energetyczne są bardzo delikatne, a łączenie włosów zostaje wykonane ściśle, tak że nie sposób oddzielić naturalne pasma od sztucznych. Metoda ultradźwiękowa może również pochwalić się długą trwałością utrzymanego rezultatu. Efekt, który możemy otrzymać po wykonaniu tego zabiegu na włosy utrzymuje się stale przez pół roku.

Clip in

Jest to metoda, która nie jest wymagana do wykonania w salonie fryzjerskim. Metoda clip in to przedłużanie włosów za pomocą specjalnych klipsów. Jednak, aby efekt był spektakularny oraz bezpieczny dla naturalnej fryzury, często poleca się tego typu aplikację u profesjonalisty. Jest to również bezpieczna metoda na przedłużenie włosów w domu, jeśli wiemy, jak poprawnie wykonać instalację taśm z pasmami. Cała metoda polega zatem na zahaczeniu specjalnych grzebyczków z taśmami o naturalne włosy. Klipsy służą do zatwierdzenia włosów sztucznych, które bez problemu utrzymują się na naszej głowie nawet przez cały dzień. Jest to propozycja przedłużania dla pań, które oczekują szybkiej metamorfozy na specjalne wyjścia, czy imprezy okolicznościowe.

Keratyna

Jedna z najdłużej funkcjonujących metod na rynku, która pozwala na przedłużenie za pomocą keratyny. Włosy są sklejane za pomocą specjalnego urządzenia, który łączy naturalne pasma z doczepionymi. Ta metoda, pomimo działania wysokiej temperatury podczas sklejania jest nadal bezpieczna, zatem nawet panie o słabych pasmach mogą śmiało wybrać tą metodę w salonie. Efekt jest bardzo zadowalający, który utrzymuje się od 3 do 4 miesięcy.