Marzy Ci się ubierać dziecko podobnie do Ciebie? Czujesz nutę zachwytu i zarazem lekkiej zazdrości, kiedy widzisz małe dzieciaczki ubrane na wzór swoich rodziców (albo odwrotnie)? To wszystko jest do zrobienia. Wystarczy znaleźć marki, które produkują takie same modele ubrań czy butów zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Jedną z takich marek są na przykład buty New Balance.

Jak stworzyć wspólną stylówkę dla dziecka i rodzica?

Niezależnie od płci zasady są podobne do siebie i bardzo proste. Na codziennych zakupach wybieramy podobne stylizacyjnie, materiałowo oraz o podobnym odcieniu ubrania. Jeżeli lubisz ubierać się w moro, wyszukuj takich ubrań dla swoich dzieci. Może połączy Was kolor, styl, a może fryzura? Im więcej rzeczy będzie do siebie podobnych, tym lepiej. Na ulicach często widać małe klony własnych rodziców, gdzie każdy detal jest opanowany do perfekcji. Nawet długość włosów jest ta sama, a ich kolor jest w tym samym odcieniu. Podobnie jak biżuteria, która również jest bywa bliźniacza.

Jeżeli jednak lubicie styl sportowy: dres, czapka z daszkiem i luźna koszulka – idealnym dopełnieniem będą buty New Balance, które świetnie prezentują się w luźnych, sportowych stylizacjach i zapewniają nie tylko podobny wizerunek, ale także wygodę i komfort noszenia.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze dodatków do stylizacji?

Podobne ubrania dużo łatwiej znaleźć niż podobne dodatki. Teraz kiedy w sieciówkach jesteśmy w stanie znaleźć tylko to, co aktualnie modne, często asortyment dorosłych jest bliźniaczo podobny do tych dla dzieci. W danych miesiącach zawsze dominuje jeden kolor (np. bordo), jeden wzór (np. kwiaty), czy dany detal (jak np. falbanki).

Problem pojawia się jednak w doborze dodatków takich jak torebki, buty, opaski, paski czy czapki. Tutaj więc warto szukać konkretnych marek i sklepów, które oferują możliwość zamówienia danej rzeczy w bardzo różnych rozmiarach – również dla dzieci. Kiedy znajdziemy taką markę (tu znów za przykład podam buty New Balance), warto zostać jej wiernym.

Największy problem może być z damskimi torebkami, ponieważ torebki dla dzieci często są odmienne i różne od tych dla kobiet dorosłych, chyba że akurat jest sezon modowy na bajki i pop art. Nie zawsze jednak jest tak dobrze.

Kiedy więc nie każdy element stylizacji jest identyczny zarówno u dziecka, jak i u rodzica, nie przejmujmy się tym. Starajmy się uwypuklić inne detale, które są bliźniacze jak np. buty New Balance, czarny pasek, czerwona czapka czy fioletowa apaszka na szyi.