czwartek, 8 czerwcaNews That Matters
Shadow

Nutridrink – właściwości, cechy charakterystyczne, stosowanie

Choroba, leczenie i rekonwalescencja to bardzo trudny okres w życiu każdego pacjenta i jego bliskich. Aby prawidłowo zadbać o jego zdrowie i komfort podczas przeżywania ciężkich chwil, należy odpowiednio do tego okresu się przygotować. Zapewnienie bezpieczeństwa, wygody i prawidłowej opieki podzielone jest na kilka sfer, a jedną z nich jest opieka fizyczna nad chorym. Podczas rehabilitacji oraz czasu leczenia warto zadbać o prawidłowe odżywianie i suplementację. Czym wspomagać proces rekonwalescencji? Jakie właściwości posiadają specjalnie przygotowane napoje energetyczne? Jakie efekty i skutki uboczne może posiadać przyjmowanie składników odżywczych w postaci specjalnych drinków

Czym wspomagać proces rekonwalescencji?

Proces rehabilitacji, leczenia, borykania się z chorobą przewlekłą to bardzo ciężki okres. Czas ten zabiera wiele sił i witalności, jak również wysysa sporo energii i chęci. Podczas tego trudnego etapu należy wspomagać osobę chorą zarówno psychicznie jak i fizycznie. Jak pomóc pacjentowi stanąć na nogi?

Nutridrink to znany i ceniony preparat dzięki, któremu możliwe jest dostarczenie choremu wszystkich potrzebnych składników odżywczych, które dodadzą siły do walki, jak również pozytywnie wpłyną na rekonwalescencję i proces leczenia. W zależności od rodzaju produktu dedykowany jest osobom, które borykają się z:

  • nowotworami, 
  • chorobami przewlekłymi, 
  • rehabilitacją pooperacyjną, 
  • skutkami ubocznymi po udarze,

Napój ten przeznaczony jest również dla osób starczych, jak i młodych, chorych ludzi.

Nutridrink to pewnego rodzaju element składowy diety chorego, który zawiera sporą dawkę energii i substancji takich jak białko, węglowodany, tłuszcze czy witaminy i minerały. Żywienie medyczne, jakim jest spożywanie tego rodzaju preparatów, wspomaga walkę z chorobą i jest idealnym uzupełnieniem diety niezbędne składniki odżywcze.

Jak stosować preparat?

Nutridrink to suplement diety, który powinien być przyjmowany regularnie. Łatwa do przyjęcia, płynna forma drinków zapewni komfortowe przyjęcie go bez konieczności gryzienia czy rozdrabniania. Spożycie suplementu powinno być dostosowane do ogólnych porcji żywieniowych w ciągu dnia, a drinki przyjmowane pomiędzy posiłkami. Napój przygotowany jest w niewielkich butelkach o pojemności 125 ml, a powszechnie uznawane, dzienne zapotrzebowanie to dwie butelki na dobę. Nutridrink to produkt gotowy do spożycia, a pacjenci maja możliwość wyboru swojego ulubionego smaku. Produkt może być również dodawany do innych potraw, dodając im intensywnego smaku i aromatu.

Przeczytaj także